Helping The others Realize The Advantages Of gumičky na koňskou hřívu

Souhlasím Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google, Fb a RTB Residence.

Přidat recenzi Přidat videorecenzi Zeptat se na produkt Produkt PFIFF Gumičky na hřívu barevné four hundred ks zatím nikdo neohodnotil. Buďte první. Přidejte recenzi

Elektrické ohradníky a chovatelské potřeby FARMER CZ s.r.o.- bandáže a přípravky na svaly a šlachy

Přihlašte se zdarma do našeho seznamu novinek a budete pravidelně informováni o našich nových produktech.

Elektrické ohradníky a chovatelské potřeby FARMER CZ s.r.o.- přípravky na ošetřování kůže

Nacházíte se v detailu produktu Gumičky na hřívu silikon, 500 ks, světlé na stránkách Elektrické ohradníky FARMER CZ s.r.o.

2017-08-12T00:10:fifty seven.761+02:00Silný šátekZase jeden dodělaný kousek! Tenhle šátek mi ležel v krabici asi čtyři roky. Je upletený celý hladce na velkých jehlicích z černé příze Yetti a původně jsem chtěla na okraje našít háčkované malé čtverečky. I jsem jich pár uháčkovala, ale když jsem to k šátku přišila, nebylo to ono a šátek byl těžký a moc veliký. A tak ležel a ležel...Dneska jsem to vzala zkrátka: Našla jsem zbytek krásné silnější příze Everest, ze které jsem v zimě háčkovala Adamovi šálu a čapku, a přiháčkovala jsem k šátku okraj ze tří řádek krátkých sloupů s řetízkovým očkem mezi nimi.

Jen mi tentokrát nějak dlouho trvalo 10 námět náležitě ztvárnit. Ale už je hotovo a telefon si v novém kabátku lebedí:A tady je kocourek Šoteček, který mi seděl modelem. Jen s tou lahvičkou jsem ho nemohla vyfotit, tu mu musím držet.Opravdový kocourek je samozřejmě krásnější, ale obalem si ho budu pořád připomínat, až odejde do světa.

2017-05-06T21:50:twenty five.228+02:00Barevná deka Teta z Kaniny slavila na prvního máje devadesáté narozeniny. Dala jsem si za úkol uháčkovat Professional ni deku. Nakoupila jsem přízi (Elian klasik) podle vybraného vzoru, jenže když jsem se pustila do práce, nějak se mi to nelíbilo. Tak honem najít něco jiného, abych využila nakoupená klubíčka, a hlavně abych to stihla! Našla jsem jednu z dek Franka O´Randla, kde sice nejsou složité vzory a techniky, ale zato se tam hodně počítá a efekt spočívá ve správném sledu barev. Tuhle nazval Depths of Modify. Neměla jsem sice úplně ideální barvy, ale už se nedalo nic dělat, bylo třeba začít a každý den uháčkovat alespoň dva řádky, abych byla deka hotová včas.

Sdílejte hodnocení jako první Určeno pro splétání koňské hřívy do copánků. Ideální na výstavy a závody. Blyštivé gumičky na úpravu hřívy zdobené 36 zirkony s duhovými odlesky. Professional úpravu hřívy. Více informací

Elektrické ohradníky a chovatelské potřeby FARMER CZ s.r.o.- stříhací strojky a nože na koně

Povedlo se! Objevila jsem návod zdarma na krásné pletené, pak ještě jeden placený také na pletené, a nakonec i jeden (zase placený) na háčkované. Hned jsem návody zakoupila a mohla jsem se pustit do práce. Tu je výsledek:Tohle jsou první, maličké, velikost S. Úplně bezešvé a hlaďoučké, měkoučké, pružné.Tyto jsou stejně velké, jen z jiného klubíčka.Třetí, z třetího klubka, jsou o maličko větší, na three měsíce, a mají trochu jiný lem nohaviček.A tady jedny háčkované pro novorozeňátko - vypadají jako cyklistické. Jsou pevnější, ale pružné.A ze všech zbytečků další větší pletená kaťata. Postup je jednoduchý, za dva večery byly kalhotky hotové.Tady jsou všechny vlňáčky pohromadě. Ze tří přadvertýnek jsem udělala patery kalhotky. Tak doufám, že je miminko náležitě využije.

                                                 click here                          

I Hanička prý měla radost, takže té radosti byla hromada.Panenky jsou měkoučké, ideální do postýlky. A tím, že nemají tělíčko, jsou i skladné. Toho Hanička hned využila a nacpala si je do školkového batůžku.Tady jsou panenky ze všech stran. Dokonce i pěkně stojí - příze Elian Klasik je silnější a s háčkem 3,five (na hlavičku jsem použila háček two,5) je je výtvor docela pevný.A takhle je vyzkoušela Lucinka v kočárku:Jednu Elsu jsem musela hned udělat také pro Andělku. Tu jsem nestihla ani vyfotit...

Dárkový poukaz má platnost 3 měsíce od info vystavení, je vystaven na jmenovanou osobu a nelze ho zpeněžit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *